Светлана о кайтинге в Украине

Антоны о нашей школе 🙂

Наша ученица Ирина рассказывает о своих впечетлениях

Хоттабыч о нашем Ягорлыке 🙂

Той момент, коли таки встав і поїхав галсом, на зустріч сонцю… це було супер! Але перед тим була ще ціла пригода, що складалась з яскравих емоцій і незабутніх моментів. Взагалі, перше відкривати нове — особливе відчуття.

@ИванМихайловский:

Мені просто пощастило навчатись саме з вами! На мою думку, команда Vitrolove — одна з найпрофесійніших і найкрутіших кайтшкіл!) Дууууже терплячі і відповідальні. Круто все пояснюють і навчають! При чому пояснюють все до дрібниць і не залишають тебе в спокої, поки не виконаєш все, що пояснили! Дякую, що навчили! Ви круті!)

Каріна Морозова:

Кайфово починати займатись кайтінгом з цією компанією. З Києва відразу втягнулись в фанову атмосферу, тільки втрамбувавшись у «вітробус»:) А ще крім кайту у вітроловів є слек, джампери, настолки, пуфіки/гамачок. Навіть якщо вітру нема — буде цікаво і весело. Кайфова компанія. До зустрічі

Елена Григорьевна:

Можно много говорить и писать, думать и переживать свои ощущения в стихиях, о новых горизонтах и ощущениях, когда тебя «дозит» и «сливает», но хочется сказать просто: «КАЙТ- это ТЕМА».
P.S. Special thanks to #Vitrolove- Роман Коцюк & Юрко Грабли

Андрей Никитенко

Сегодня, был для меня очень насыщенный день эмоциями)Первый день я снаряжать кайт, пилатировала кайтом, пилатировала по краям ветрового окна .

Елена Кибрик

Замовив курс навчання «прокачка». Завдання максимум було навчитись вирізатись. Завдання мінімум – виробити стійку, відпрацювати розвороти. Працювали щоразу до упора, поки в мене були сили і поки я міг сприймати нове. А вечорами весело спілкувались про кайтинг, вітер, сноуборд, про будь що…

Паша Гриненко (FB @ПавлоГриненко)

Дякую Юрчику та Ромчику! За що? А ось за ЩО!Це була незабутня поїздка! Ми закохалися у неймовірне місце під Херсоном під назвою Ягорлик і спромоглися здійснити нашу спільну із чоловіком мрію – опанувати КАЙТ!!!

Оля Іваніченко (FB @OlgaIvanichenko)